Trwa wczytywanie produktów

Zamów produkt w ciągu : : , a Twoje zamówienie wyślemy

1

Parametry

Format
Papier
Zadruk
Foliowanie
Zakres foliowania
Lakier UV miejscowy
2

Wybierz nakład

Makiety

e_zawieszka_210x76_makieta.ai
e_zawieszka_210x76_makieta.pdf
e_zawieszka_210x76_makieta.psd
i

Jak przygotować pliki?

3

Podsumowanie

Zawieszki na klamkę

Cena netto:

Cena brutto:

Wysyłka:

GRATIS

OPIS PRODUKTU czyli jak drukujemy?

Zawieszki na klamkę
 proponujemy w formacie 210x76 mm i 205x105 mm z wycięciem umożliwiającym zawieszenie na klamce. Zawieszki drukujemy w pełnym kolorze dwustronnie lub jednostronnie, na papierze o grubości 300g. Odpowiedni wolumen papieru zapewnia sztywność produktu. Zawieszki mogą być dodatkowo pokryte folią matową lub błyszczącą. Dla bardziej wymagających proponujemy pokrycie wybranych elementów lakierem miejscowym UV. Uszlachetnienie stanowi nie tylko dodatkowe zabezpieczenie druku, ale i zwiększa atrakcyjność produktu. 

Zawieszki na klamkę drukujemy z plików przesłanych przez naszych Klientów. Format plików preferowany przez naszą drukarnię to PDF, przyjmujemy też pliki TIFF, EPS, PSD, AI lub JPG. Makiety plików dla poszczególnych programów graficznych znajdują się na każdej stronie dla danego produktu. W makietach jest zwymiarowany szablon danego produktu w którym można zaprojektować swoją grafikę. Dodatkowe informacje znajdują się w dziale: Jak przygotować plik do druku?  
 
Masz pytania?
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niestandardowego druku lub uszlachetnienia twojego produktu oraz jeżeli masz wątpliwości związane z przygotowaniem produktu do druku, prosimy o kontakt mailowy kontakt@gutgraf.pl lub telefoniczny w dni robocze od 10.00 do 16.00 pod numerem +48 89 523 81 01

Metody płatności

Dostawa

e-gutgraf (C) 2019

Realizacja: KEY2PRINT