Trwa wczytywanie produktów

Zamów produkt w ciągu : : , a Twoje zamówienie wyślemy

1

Parametry

Format
Papier
Zadruk
Foliowanie
Zakres foliowania
Długość boku
Kolor spirala / listwa
2

Wybierz nakład

Makiety

e_makieta_PlakatA3_pion.ai
e_makieta_PlakatA3_pion.pdf
e_makieta_PlakatA3_pion.psd
e_makieta_PlakatA3_pion.indd
i

Jak przygotować pliki?

3

Podsumowanie

Kalendarze listwowane

Cena netto:

Cena brutto:

Wysyłka:

GRATIS

OPIS PRODUKTU czyli jak drukujemy?

Kalendarze listwowane 
złożone z dwunastu zadrukowanych arkuszy środka plus jednego arkusza okładki, połączone ze sobą listwą po krótkim lub po długim boku. Kalendarze listwowane drukujemy na papierze kredowym błyszczącym lub matowym 150g i 170g. Oferujemy zadruk jednostronny w pełnym kolorze w podstawowych formatach A2,A3,A4 lub B2,B3. Wszystkie kalendarze listwowane wykonujemy z okładką. Papier na okładkę jest taki sam jak papier na środkowe arkusze. Dla bardziej wymagających proponujemy uszlachetnienie kalendarza folią błyszczącą lub matową, stanowi to dodatkowe zabezpieczenie druku i zwiększa atrakcyjność produktu. Do wyboru proponujemy kolor listwy biały, srebrny i czarny.

Kalendarze listwowane drukujemy z plików przesłanych przez naszych Klientów. Format plików preferowany przez naszą drukarnię to PDF, przyjmujemy też pliki TIFF, EPS, PSD, AI lub JPG. Makiety plików dla poszczególnych programów graficznych znajdują się na każdej stronie dla danego produktu. W makietach jest zwymiarowany szablon danego produktu, w którym można zaprojektować swoją grafikę. Dodatkowe informacje znajdują się w dziale: Jak przygotować plik do druku?  
 
Masz pytania?
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niestandardowego druku lub uszlachetnienia twojego produktu oraz jeżeli masz wątpliwości związane z przygotowaniem produktu do druku prosimy o kontakt mailowy kontakt@gutgraf.pl lub telefoniczny w dni robocze od 10.00 do 16.00 pod numerem
+ 48 89 523 81 01

Metody płatności

Dostawa

e-gutgraf (C) 2019

Realizacja: KEY2PRINT