Trwa wczytywanie produktów

Zamów produkt w ciągu : : , a Twoje zamówienie wyślemy

1

Parametry

Format
Papier
Zadruk
Foliowanie
Zakres foliowania
Lakier UV miejscowy
2

Wybierz nakład

Makiety

e_makieta_2xdl_pion.ai
e_makieta_2xdl_pion.pdf
e_makieta_2xdl_pion.psd
e_makieta_2xdl_pion.indd
i

Jak przygotować pliki?

3

Podsumowanie

Zaproszenia hotelowe/eventowe

Cena netto:

Cena brutto:

Wysyłka:

GRATIS

OPIS PRODUKTU czyli jak drukujemy?

Zaproszenia hotelowe/eventowe
 drukujemy w podstawowych formatach, w pełnym kolorze dwustronnie, na papierze o grubości 300g i 350g. Odpowiedni wolumen papieru zapewnia sztywność produktu. Wszystkie zaproszenia hotelowe czy eventowe mogą być dodatkowo pokryte folią matową, błyszczącą lub soft touch. Dla bardziej wymagających proponujemy pokrycie wybranych elementów lakierem miejscowym UV z folia matową. Uszlachetnienie produktu stanowi nie tylko dodatkowe zabezpieczenie druku, ale i zwiększa atrakcyjność zaproszeń.


Zaproszenia hotelowe/eventowe drukujemy z plików przesłanych przez naszych Klientów. Format plików preferowany przez naszą drukarnię to PDF, przyjmujemy też pliki TIFF, EPS, PSD, AI lub JPG. Makiety plików dla poszczególnych programów graficznych znajdują się na każdej stronie dla danego produktu. W makietach jest zwymiarowany szablon danego produktu w którym można zaprojektować swoją grafikę. Dodatkowe informacje znajdują się w dziale: Jak przygotować plik do druku? 
 
Masz pytania?
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niestandardowego druku lub uszlachetnienia twojego produktu oraz jeżeli masz wątpliwości związane z przygotowaniem produktu do druku prosimy o kontakt mailowy kontakt@gutgraf.pl lub telefoniczny w dni robocze od 10.00 do 16.00 pod numerem +48 89 523 81 01

Metody płatności

Dostawa

e-gutgraf (C) 2019

Realizacja: KEY2PRINT