Trwa wczytywanie produktów
Wizytówki proste oprócz przedstawienia danych osobowych, adresowych i firmowych można wykorzystać jako kupony, bilety, metki, karty rabatowe.

Wizytówki

Wizytówki składane inaczej bigowane są często używane jako zawieszki, kupony, metki, karnety, zaproszenia oraz jako daszki konferencyjne na stół.

Wizytówki składane

Ulotki proste oprócz reklamy bezpośredniej mogą być wykorzystane jako zakładka do książki, zaproszenie, kartka pocztowa, podarunkowa czy rabatowa.

Ulotki

Ulotki składane przy odrobinie wyobraźni mogą zmienić się również w menu w restauracji, mapy, cenniki, zaproszenia, bony czy voucher

Ulotki składane

Ulotki Lux są bardziej eleganckie i prestiżowe od tradycyjnych ulotek a dzięki zastosowaniu różnych form uszlachetnienia są wyjątkowe

Ulotki Lux

Ulotki składane Lux są bardziej ekskluzywne i wytworne od tradycyjnych ulotek a dzięki zastosowaniu różnych form uszlachetnienia są unikalne.

Ulotki składane Lux

Papier firmowy doskonale nadaje się do ponownego zadruku, sprawdza się przy wystawianiu faktur, zawieraniu umów, przedstawianiu ofert firmowych.

Papier firmowy

Teczki firmowe, biurowe, ofertowe, na dokumenty lub z własnym nadrukiem wybór dopasowany jest do potrzeb i celów marketingowych.

Teczka firmowa

Notesy firmowe, promocyjne spersonalizowane czy biurowe to idealny produkt podczas targów, szkoleń, prezentacji czy innych spotkań biznesowych.

Notes firmowy

Podkłady na biurko inaczej biuwary, łączą w sobie zalety kalendarza, notatnika i organizera, ich duży format pozwala na umieszczenie reklamy firmy.

Podkłady na biurko

Kalendarze listwowane to trwała, praktyczna i elegancka forma promocji firmy, produktu czy usługi zawieszona na ścianie przez 365 dni w roku.

Kalendarze listwowane

Kalendarze spiralowane to skuteczna i efektowna forma reklama firmy, produktu czy usługi, która będzie prezentować się przez okrągły rok.

Kalendarze spiralowane

Broszury to idealna propozycja do promowania produktów, może być gazetką reklamową lub materiałem informacyjnym na targach czy konferencjach.

Broszury

Katalogi szyte zeszytowo to materiał informacyjny i marketingowy używany powszechnie do promocji i prezentacji firmy, usługi lub produktu.

Katalogi szyte

Katalogi klejone to produkty bardziej eleganckie i wytworne niż katalogi szyte, a dzięki zastosowaniu różnych form uszlachetnienia są wyjątkowe.

Katalogi klejone

Metody płatności

Dostawa

e-gutgraf (C) 2019

Realizacja: KEY2PRINT