Trwa wczytywanie produktów

Zamów produkt w ciągu : : , a Twoje zamówienie wyślemy

1

Parametry

Format
Papier
Zadruk
Foliowanie
Zakres foliowania
2

Wybierz nakład

Makiety

e_makieta_składana_85x55_poziom.ai
e_makieta_składana_85x55_poziom.pdf
e_makieta_składana_85x55_poziom.psd
e_makieta_składana_85x55_poziom.indd
i

Jak przygotować pliki?

3

Podsumowanie

Wizytówki składane

Cena netto:

Cena brutto:

Wysyłka:

GRATIS

OPIS PRODUKTU czyli jak drukujemy?

Wizytówki składane
 na pół drukujemy w dwóch popularnych formatach 90x50 mm i 85x55 mm. Nasze wizytówki składane oferujemy zarówno bigowane po krótkim, jak i po długim boku. Drukujemy w pełnym kolorze z obydwu stron lub według preferencji naszego Klienta. Zadruk wizytówek składanych odbywa się na papierze kreda matt lub błysk, 300g albo 350g. Ten rodzaj zastosowanego papieru idealnie nadaje się do dalszego uszlachetniania. Uszlachetniona wizytówka to trwalszy produkt i estetyczny wygląd.

Wizytówki składane
 drukujemy z plików przesłanych przez naszych Klientów. Format plików preferowany przez naszą drukarnię to PDF , przyjmujemy też pliki TIFF, EPS, PSD, AI lub JPG. Makiety plików dla poszczególnych programów graficznych znajdują się na każdej stronie dla danego produktu. W makietach jest zwymiarowany szablon danego produktu w którym można zaprojektować swoją grafikę. Dodatkowe informacje znajdują się w dziale : Jak przygotować plik do druku?
 
Masz pytania?
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niestandardowego druku lub uszlachetnienia twojego produktu oraz jeżeli masz wątpliwości związane z przygotowaniem produktu do druku prosimy o kontakt mailowy kontakt@gutgraf.pl lub telefoniczny w dni robocze od 10.00 do 16.00 pod numerem
+ 48 89 523 81 01 

Metody płatności

Dostawa

e-gutgraf (C) 2019

Realizacja: KEY2PRINT