Trwa wczytywanie produktów

Zamów produkt w ciągu : : , a Twoje zamówienie wyślemy

1

Parametry

Format
Papier
Zadruk
Ilość kart
Okładka
Papier okładka
Zadruk okładki
2

Wybierz nakład

Makiety

e_makieta_a6_pion.ai
e_makieta_a6_pion.pdf
e_makieta_a6_pion.psd
e_makieta_a6_pion.indd
i

Jak przygotować pliki?

3

Podsumowanie

Notesy kelnerskie

Cena netto:

Cena brutto:

Wysyłka:

GRATIS

OPIS PRODUKTU czyli jak drukujemy?

Notesy kelnerskie 
drukujemy na papierze samokopiującym lub offsetowym, w formatach A6 i DL. Oferujemy zadruk jednostronny w pełnym kolorze lub jednokolorowy. Całość sklejamy wzdłuż górnej krawędzi bloku. Spód notesu podklejamy kartonem. W zależności od potrzeb notesy kelnerskie wykonujemy z okładką lub bez, na papierze kredowym błyszczącym lub matowym o grubości 200g. Do wyboru proponujemy bloczki 25 lub 50 kart.

Notesy kelnerskie drukujemy z plików przesłanych przez naszych Klientów. Format plików preferowany przez naszą drukarnię to PDF, przyjmujemy też pliki TIFF, EPS, PSD, AI lub JPG. Makiety plików dla poszczególnych programów graficznych znajdują się na każdej stronie dla danego produktu. W makietach jest zwymiarowany szablon danego produktu w którym można zaprojektować swoją grafikę. Dodatkowe informacje znajdują się w dziale: Jak przygotować plik do druku? 
 
Masz pytania?
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niestandardowego druku lub uszlachetnienia twojego produktu oraz jeżeli masz wątpliwości związane z przygotowaniem produktu do druku prosimy o kontakt mailowy kontakt@gutgraf.pl lub telefoniczny w dni robocze od 10.00 do 16.00 pod numerem +48 89 523 81 01

Metody płatności

Dostawa

e-gutgraf (C) 2019

Realizacja: KEY2PRINT