Trwa wczytywanie produktów

Zamów produkt w ciągu : : , a Twoje zamówienie wyślemy

1

Parametry

Format
Papier
Zadruk
Foliowanie
Zakres foliowania
Lakier UV miejscowy
2

Wybierz nakład

Makiety

e_makieta_a5_pion.ai
e_makieta_a5_pion.pdf
e_makieta_a5_pion.psd
e_makieta_a5_pion.indd
i

Jak przygotować pliki?

3

Podsumowanie

Karty rabatowe/vouchery

Cena netto:

Cena brutto:

Wysyłka:

GRATIS

OPIS PRODUKTU czyli jak drukujemy?

Karty rabatowe/vouchery
 drukujemy w funkcjonalnych formatach, które są dopasowane do podstawowych rozmiarów kopert. Zamówienia realizujemy na papierze kredowym, błyszczącym lub matowym, o gramaturze od 200g do 350g. Wszystkie produkty można dodatkowo uszlachetnić, co nie tylko uatrakcyjni wygląd produktu lecz także zabezpieczy go przed ścieraniem. Opcjonalnie możliwe jest uszlachetnienie folią matową, błyszczącą lub soft touch. Proponujemy zastosowanie lakieru miejscowego UV dla podkreślenia loga i danych firmy lub innych detali. Zadruk produktu jest jednostronny lub dwustronny w pełnym kolorze.


Karty rabatowe/vouchery 
drukujemy z plików przesłanych przez naszych Klientów. Format plików preferowany przez naszą drukarnię to PDF, przyjmujemy też pliki TIFF, EPS, PSD, AI lub JPG. Makiety plików dla poszczególnych programów graficznych znajdują się na każdej stronie dla danego produktu. W makietach jest zwymiarowany szablon danego produktu w którym można zaprojektować swoją grafikę. Dodatkowe informacje znajdują się w dziale: Jak przygotować plik do druku? 

Masz pytania?
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niestandardowego druku lub uszlachetnienia twojego produktu oraz jeżeli masz wątpliwości związane z przygotowaniem produktu do druku prosimy o kontakt mailowy kontakt@gutgraf.pl lub telefoniczny w dni robocze od 10.00 do 16.00 pod numerem +48 89 523 81 01

Metody płatności

Dostawa

e-gutgraf (C) 2019

Realizacja: KEY2PRINT