Trwa wczytywanie produktów

Zamów produkt w ciągu : : , a Twoje zamówienie wyślemy

1

Parametry

Format
Papier
Zadruk
Foliowanie
Zakres foliowania
2

Wybierz nakład

Makiety

e_wizytówki_85x55.ai
e_wizytówki_85x55.pdf
e_wizytówki_85x55.psd
e_wizytowka_85x55.indd
i

Jak przygotować pliki?

3

Podsumowanie

Wizytówki

Cena netto:

Cena brutto:

Wysyłka:

GRATIS
OPIS PRODUKTU czyli jak drukujemy?

Wizytówki
drukujemy w standardowych formatach 90x50mm i 85x55mm. Oferujemy zadruk wizytówek jednostronny i dwustronny w pełnym kolorze. Wizytówki wykonujemy na kredzie matt lub błysk oraz kartonie białym 300g. Wszystkie warianty mogą być dodatkowo pokryte folia matową, błyszczącą lub soft touch. Uszlachetniona wizytówka to lepsze zabezpieczenie produktu i atrakcyjny wygląd.

Wizytówki drukujemy z plików przesłanych przez naszych Klientów. Format plików preferowany przez naszą drukarnię to PDF, przyjmujemy też pliki TIFF, EPS, PSD, AI lub JPG. Makiety plików dla poszczególnych programów graficznych znajdują się na każdej stronie dla danego produktu. W makietach jest zwymiarowany szablon danego produktu w którym można zaprojektować swoją grafikę. Dodatkowe informacje znajdują się w dziale: Jak przygotować plik do druku?

Masz pytania?
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niestandardowego druku lub uszlachetnienia twojego produktu oraz jeżeli masz wątpliwości związane z przygotowaniem produktu do druku prosimy o kontakt mailowy kontakt@gutgraf.pl lub telefoniczny w dni robocze od 10.00 do 16.00 pod numerem
+48 89 523 81 01

Metody płatności

Dostawa

e-gutgraf (C) 2019

Realizacja: KEY2PRINT