Trwa wczytywanie produktów

Zamów produkt w ciągu : : , a Twoje zamówienie wyślemy

1

Parametry

Format
Papier
Zadruk
Ilość stron + okładka
Rodzaje szycia
Oprawa
2

Wybierz nakład

Makiety

e_makieta_a4_pion.ai
e_makieta_a4_pion.pdf
e_makieta_a4_pion.psd
e_makieta_a4_pion.indd
i

Jak przygotować pliki?

3

Podsumowanie

Broszury

Cena netto:

Cena brutto:

Wysyłka:

GRATIS
OPIS PRODUKTU czyli jak drukujemy?

Broszury 
składają się z większej liczby stron połączonych ze sobą za pomocą zszywek metalowych ale nie mających oddzielnej okładki, maksymalna liczba stron broszury wynosi 44. Rolę okładki pełnią zewnętrzne strony, które są drukowane na tym samym papierze co środki. Produkt drukujemy w najpopularniejszych formatach, w pełnym kolorze dwustronnie, na papierze kredowym błyszczącym lub matowym o grubości od 115g do 150g i papierze offsetowym Preprint 90g. W broszurach szytych zeszytowo nie przewiduje się usług uszlachetniających.

Broszury drukujemy z plików przesłanych przez naszych Klientów. Format plików preferowany przez naszą drukarnię to PDF, przyjmujemy też pliki TIFF, EPS, PSD, AI lub JPG. Makiety plików dla poszczególnych programów graficznych znajdują się na każdej stronie dla danego produktu. W makietach jest zwymiarowany szablon danego produktu, w którym można zaprojektować swoją grafikę. Dodatkowe informacje znajdują się w dziale: Jak przygotować plik do druku?  
 
Masz pytania?
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niestandardowego druku lub uszlachetnienia twojego produktu oraz jeżeli masz wątpliwości związane z przygotowaniem produktu do druku prosimy o kontakt mailowy kontakt@gutgraf.pl lub telefoniczny w dni robocze od 10.00 do 16.00 pod numerem
+48 89 523 81 01


Metody płatności

Dostawa

e-gutgraf (C) 2019

Realizacja: KEY2PRINT