Trwa wczytywanie produktów

Zamów produkt w ciągu : : , a Twoje zamówienie wyślemy

1

Parametry

Format
Papier
Zadruk
Foliowanie
Zakres foliowania
Lakier UV miejscowy
Złocenie
2

Wybierz nakład

Makiety

e_wizytówki_85x55.ai
e_wizytówki_85x55.pdf
e_wizytówki_85x55.psd
e_wizytowka_85x55.indd
i

Jak przygotować pliki?

3

Podsumowanie

Wizytówki hotelowe

Cena netto:

Cena brutto:

Wysyłka:

GRATIS

OPIS PRODUKTU czyli jak drukujemy?

Wizytówki hotelowe 
drukujemy w standardowych formatach 90x50 mm i 85x55 mm. Oferujemy zadruk wizytówek jednostronny i dwustronny w pełnym kolorze. Wizytówki hotelowe wykonujemy na kredzie matowej lub błyszczącej. Wszystkie warianty mogą być dodatkowo pokryte folia matową, błyszczącą lub soft touch. Uszlachetniona wizytówka to lepsze zabezpieczenie produktu i atrakcyjny wygląd. Naszym Klientom, którzy cenią styl i elegancję proponujemy druk wizytówek złoconych lub z lakierem miejscowym UV i folią matową. 

Wizytówki hotelowe drukujemy z plików przesłanych przez naszych Klientów. Format plików preferowany przez naszą drukarnię to PDF, przyjmujemy też pliki TIFF, EPS, PSD, AI lub JPG. Makiety plików dla poszczególnych programów graficznych znajdują się na każdej stronie dla danego produktu. W makietach jest zwymiarowany szablon danego produktu w którym można zaprojektować swoją grafikę. Dodatkowe informacje znajdują się w dziale: Jak przygotować plik do druku? 
 
Masz pytania?
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niestandardowego druku lub uszlachetnienia twojego produktu oraz jeżeli masz wątpliwości związane z przygotowaniem produktu do druku prosimy o kontakt mailowy kontakt@gutgraf.pl lub telefoniczny +48 89 523 81 01 w dni robocze od 10.00 do 16.00

Metody płatności

Dostawa

e-gutgraf (C) 2019

Realizacja: KEY2PRINT