Trwa wczytywanie produktów

Zamów produkt w ciągu : : , a Twoje zamówienie wyślemy

1

Parametry

Format
Papier
Zadruk
Foliowanie
Zakres foliowania
Lakier UV miejscowy
2

Wybierz nakład

Makiety

e_makieta_2xdl_pion.ai
e_makieta_2xdl_pion.pdf
e_makieta_2xdl_pion.psd
e_makieta_2xdl_pion.indd
i

Jak przygotować pliki?

3

Podsumowanie

Foldery składane hotelowe

Cena netto:

Cena brutto:

Wysyłka:

GRATIS

OPIS PRODUKTU czyli jak drukujemy?

Foldery składane hotelowe
dostępne są w popularnych formatach, zadruk wykonujemy na papierze kredowym, błyszczącym lub matowym. Gramatura papieru dopasowana jest do specyfikacji produktu. Drukujemy w pełnym kolorze dwustronnie. Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów dbamy o najwyższą jakość druku i wykończenia. Proponujemy pokrycie folderu lakierem matowym z miejscowym lakierem UV, tak by podkreślić logo lub nazwę firmy. Uszlachetnienie produktu daje lepsze zabezpieczenie folderu i uatrakcyjnia jego wygląd. 

Foldery składane hotelowe drukujemy z plików przesłanych przez naszych Klientów. Format plików preferowany przez naszą drukarnię to PDF, przyjmujemy też pliki TIFF, EPS, PSD, AI lub JPG. Makiety plików dla poszczególnych programów graficznych znajdują się na każdej stronie dla danego produktu. W makietach jest zwymiarowany szablon danego produktu w którym można zaprojektować swoją grafikę. Dodatkowe informacje znajdują się w dziale: Jak przygotować plik do druku? 
 
Masz pytania?
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niestandardowego druku lub uszlachetnienia twojego produktu oraz jeżeli masz wątpliwości związane z przygotowaniem produktu do druku prosimy o kontakt mailowy kontakt@gutgraf.pl lub telefoniczny w dni robocze od 10.00 do 16.00 pod numerem +48 89 523 81 01

Metody płatności

Dostawa

e-gutgraf (C) 2019

Realizacja: KEY2PRINT