Trwa wczytywanie produktów

Zamów produkt w ciągu : : , a Twoje zamówienie wyślemy

1

Parametry

Format
Papier
Zadruk
Foliowanie
Zakres foliowania
Lakier UV miejscowy
2

Wybierz nakład

Makiety

e_makieta_2xdl_pion.ai
e_makieta_2xdl_pion.pdf
e_makieta_2xdl_pion.psd
e_makieta_2xdl_pion.indd
i

Jak przygotować pliki?

3

Podsumowanie

Menu składane

Cena netto:

Cena brutto:

Wysyłka:

GRATIS

OPIS PRODUKTU czyli jak drukujemy?

Menu składane 
oferujemy w formatach A3/A4, A4/A5/ A4/3xDL w C, A4/3xDL w Z oraz 2xDL . Zadruk menu realizujemy w pełnym kolorze dwustronnie na papierze kredowym matowym lub błyszczącym, o grubości 150g, 200g, 250g i 300g. Odpowiedni wolumen papieru zapewnia trwałość produktu. Wszystkie warianty menu składanego mogą być dodatkowo pokryte folią matową lub błyszczącą oraz lakierem miejscowym UV z folią matową. Taka forma uszlachetnienia znakomicie podkreśli logo firmy lub inne detale. Dbamy o każdy szczegół przy produkcji. Dla zachowania najwyższej jakości druku i wykończenia, menu składane jest bigowane w miejscu złożenia. 

Menu składane drukujemy z plików przesłanych przez naszych Klientów. Format plików preferowany przez naszą drukarnię to PDF, przyjmujemy też pliki TIFF, EPS, PSD, AI lub JPG. Makiety plików dla poszczególnych programów graficznych znajdują się na każdej stronie dla danego produktu. W makietach jest zwymiarowany szablon danego produktu, w którym można zaprojektować swoją grafikę. Dodatkowe informacje znajdują się w dziale: Jak przygotować plik do druku?

 
Masz pytania?
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niestandardowego druku lub uszlachetnienia twojego produktu oraz jeżeli masz wątpliwości związane z przygotowaniem produktu do druku prosimy o kontakt mailowy kontakt@gutgraf.pl lub telefoniczny w dni robocze od 10.00 do 16.00 pod numerem +48 89 523 81 01

Metody płatności

Dostawa

e-gutgraf (C) 2019

Realizacja: KEY2PRINT