Trwa wczytywanie produktów
1. Klient ma do wyboru formy płatności:

2. Przy wyborze płatności regulowanych w formie PRZEDPŁATY na konto nie ma ograniczeń co do kwoty zlecenia.
3. Płatności dokonywane za pośrednictwem platformy Tpay.com podlegają dodatkowej opłacie w wysokości 1,6% wartości brutto przelewanej kwoty.
4. Płatności GOTÓWKĄ przy odbiorze realizowana jest na miejscu w siedzibie firmy, możliwa jest dla zleceń, których wartość brutto nie przekracza 1500 zł.
    Towar zamówiony w formie płatność GOTÓWKĄ przy odbiorze w siedzibie firmy a nie podjęty, pozostaje do odbioru w siedzibie Drukarni Gutgraf,
    zaś forma płatności na fakturze podlega korekcie na PŁATNOŚĆ PRZELEWEM.
    Klient zostanie powiadomiony o tym pisemnie i podlega procedurze dochodzeniowej, tak jak za usługi zrealizowane.
5. Na dokonaną płatność drukarnia internetowa e-gutgraf wystawia fakturę w formie elektronicznej na adres Klienta podany przy rejestracji, bądź na inny adres podany i wskazany przez Klienta w procesie zamawiania.
6. Składając zamówienie, Klient automatycznie wyraża zgodę na otrzymywanie faktur, korekt faktur oraz duplikatu faktury w formie elektronicznej.
7. Faktura elektroniczna, wystawiana jest do każdego zamówienia i dostępna jest do pobrania przez Klienta zalogowanego w drukarni internetowej e-gutgraf.
8. Klient, może ANULOWAĆ zamówienie opłacone przelewem bądź poprzez Tpay.com lecz tylko do momentu AKCEPTACJI plików produkcyjnych.
9. Klient, który anulował zlecenie opłacone PRZELEWEM bądź poprzez Tpay.com otrzyma zwrot zapłaconej wartości, pomniejszony o koszty administracyjne tj. 20 zł brutto,
wynikające z czynności i opłat jakie drukarnia e-gutgraf poniosła już poprzez rozpoczęty proces realizacji zlecenia.
Drukarnia e-gutgraf wystawi fakturę korygującą anulując zamówienie, uwzględniając poniesione koszty administracyjne.
Klient otrzyma drogą elektroniczną na podany podczas składania zamówienia e-mail lub wskazany w procesie rejestracji,
fakturę korygującą wraz z prośbę o wskazanie rachunku bankowego, na który ma zostać dokonany zwrot środków. Czas realizacji zwrotu wynosi maksymalnie do 14 dni.

Drukarnia internetowa e-gutgraf nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia wynikające z nieterminowego przesyłania danych przez zintegrowane systemy płatnicze. 

Metody płatności

Dostawa

e-gutgraf (C) 2019

Realizacja: KEY2PRINT