Trwa wczytywanie produktów

Zamów produkt w ciągu : : , a Twoje zamówienie wyślemy

1

Parametry

Format
Papier
Zadruk
Długość boku
Ilość stron + okładka
Papier okładka
Zadruk okładki
Uszlachetnianie okładki
i
2

Wybierz nakład

Makiety

e_makieta_a4_pion.ai
e_makieta_a4_pion.pdf
e_makieta_a4_pion.psd
e_makieta_a4_pion.indd
i

Jak przygotować pliki?

3

Podsumowanie

Katalogi klejone

Cena netto:

Cena brutto:

Wysyłka:

GRATIS

OPIS PRODUKTU czyli jak drukujemy?

Katalogi klejone 
składają się z większej liczby stron środka i osobno drukowanej okładki połączonych ze sobą przez sklejenie wewnętrznej części grzbietu okładki z legami środka. Należy pamiętać, iż cztery strony z całej obiętości stron to strony okładki. Ze względów technologicznych, minimalna liczba stron środka to 64. Katalogi klejone wykonujemy w formacie A4,A5 i kwadrat 210x210 mm, w pełnym kolorze dwustronnie, na papierze kredowym błyszczącym lub matowym o grubości od 115g do 150g oraz na papierze offsetowym Preprint 90g. Okładka zazwyczaj jest wykonana na grubszym papierze niż środek. Odpowiedni wolumen papieru zapewnia sztywność i trwałość produktu. Wszystkie warianty okładki mogą być dodatkowo pokryte folią matową lub błyszczącą. Dla bardziej wymagających proponujemy pokrycie wybranych elementów okładki lakierem miejscowym UV. Zastosowanie lakieru miejscowego UV podkreśli logo i dane firmy lub inne ważne detale. Uszlachetnienie stanowi nie tylko dodatkowe zabezpieczenie okładki, ale i zwiększa atrakcyjność produktu.

Katalogi klejone drukujemy z plików przesłanych przez naszych Klientów. Format plików preferowany przez naszą drukarnię to PDF, przyjmujemy też pliki TIFF, EPS, PSD, AI lub JPG. Makiety plików dla poszczególnych programów graficznych znajdują się na każdej stronie dla danego produktu. W makietach jest zwymiarowany szablon danego produktu, w którym można zaprojektować swoją grafikę. Dodatkowe informacje znajdują się w dziale: Jak przygotować plik do druku?  
 
Masz pytania?
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niestandardowego druku lub uszlachetnienia twojego produktu oraz jeżeli masz wątpliwości związane z przygotowaniem produktu do druku, prosimy o kontakt mailowy kontakt@gutgraf.pl lub telefoniczny w dni robocze od 10.00 do 16.00 pod numerem
+48 89 523 81 01

Metody płatności

Dostawa

e-gutgraf (C) 2019

Realizacja: KEY2PRINT