Trwa wczytywanie produktów

Zamów produkt w ciągu : : , a Twoje zamówienie wyślemy

1

Parametry

Format
Papier
Zadruk
Foliowanie
Zakres foliowania
Lakier UV miejscowy
Złocenie
2

Wybierz nakład

Makiety

e_teczka_jednobigowa_a4_wykrojnik_1.ai
e_teczka_jednobigowa_a4_wykrojnik_1.pdf
e_teczka_jednobigowa_a4_wykrojnik_1.psd
i

Jak przygotować pliki?

3

Podsumowanie

Teczki hotelowe

Cena netto:

Cena brutto:

Wysyłka:

GRATIS

OPIS PRODUKTU czyli jak drukujemy?

Teczki hotelowe 
drukujemy w podstawowych formatach, w pełnym kolorze dwustronnie lub jednostronnie, na papierze kredowym błyszczącym lub matowym o grubości 350g oraz kartonie powlekanym 300g i tekturze szarej 400g. Odpowiedni wolumen papieru zapewnia sztywność teczek. Wszystkie warianty teczek mogą być dodatkowo pokryte folią błyszczącą lub matową. Dla bardziej wymagających proponujemy pokrycie wybranych elementów lakierem miejscowym UV z folia matową. Uszlachetnienie produktu stanowi nie tylko dodatkowe zabezpieczenie druku, ale i zwiększa atrakcyjność teczek. Oferujemy gotowe wzory teczek, wystarczy skorzystać z przygotowanych wykrojników.

Teczki hotelowe drukujemy z plików przesłanych przez naszych Klientów. Format plików preferowany przez naszą drukarnię to PDF, przyjmujemy też pliki TIFF, EPS, PSD, AI lub JPG. Makiety plików dla poszczególnych programów graficznych znajdują się na każdej stronie dla danego produktu. W makietach jest zwymiarowany szablon danego produktu w którym można zaprojektować swoją grafikę. Dodatkowe informacje znajdują się w dziale: Jak przygotować plik do druku?  
 
Masz pytania?
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niestandardowego druku lub uszlachetnienia twojego produktu oraz jeżeli masz wątpliwości związane z przygotowaniem produktu do druku prosimy o kontakt mailowy kontakt@gutgraf.pl lub telefoniczny w dni robocze od 10.00 do 16.00 pod numerem +48 89 523 81 01

Metody płatności

Dostawa

e-gutgraf (C) 2019

Realizacja: KEY2PRINT