Trwa wczytywanie produktów

Zamów produkt w ciągu : : , a Twoje zamówienie wyślemy

1

Parametry

Format
Papier
Zadruk
2

Wybierz nakład

Makiety

e_makieta_plakatA2_pion.ai
e_makieta_plakatA2_pion.pdf
e_makieta_plakatA2_pion.psd
e_makieta_plakatA2_pion.indd
i

Jak przygotować pliki?

3

Podsumowanie

Arkusze plano

Cena netto:

Cena brutto:

Wysyłka:

GRATIS
OPIS PRODUKTU czyli jak drukujemy?

Arkusze plano
zadrukujemy jednostronnie lub dwustronnie w pełnym kolorze, w formatach od A3 do B2. Oferujemy wykonanie arkuszy palno na kredzie błyszczącej lub matowej oraz na papierze offsetowym. Arkusze plano obejmują wyłącznie usługę druku zmontowanych przez naszego Klienta gotowych impozycji poligraficznych.

Arkusze plano drukujemy z plików przesłanych przez naszych Klientów. Format plików preferowany przez naszą drukarnię to PDF, przyjmujemy też pliki TIFF, EPS, PSD, AI lub JPG. Makiety plików dla poszczególnych programów graficznych znajdują się na każdej stronie dla danego produktu. W makietach jest zwymiarowany szablon danego produktu w którym można zaprojektować swoją grafikę. Dodatkowe informacje znajdują się w dziale: Jak przygotować plik do druku?  
 
Masz pyatania?
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niestandardowego druku lub uszlachetnienia twojego produktu oraz jeżeli masz wątpliwości związane z przygotowaniem produktu do druku prosimy o kontakt mailowy kontakt@gutgraf.pl lub telefoniczny w dni robocze od 10.00 do 16.00 pod numerem
+48 89 523 81 01

Metody płatności

Dostawa

e-gutgraf (C) 2019

Realizacja: KEY2PRINT