Trwa wczytywanie produktów

Zamów produkt w ciągu : : , a Twoje zamówienie wyślemy

1

Parametry

Format
Papier
Zadruk
2

Wybierz nakład

Makiety

e_makieta_2xdl_pion.ai
e_makieta_2xdl_pion.pdf
e_makieta_2xdl_pion.psd
e_makieta_2xdl_pion.indd
i

Jak przygotować pliki?

3

Podsumowanie

Ulotki składane

Cena netto:

Cena brutto:

Wysyłka:

GRATIS
OPIS PRODUKTU czyli jak drukujemy ?

Ulotki składane
oferujemy na papierze kredowym błyszczacym lub matowym o grubości od 150g do 250g. Drukujemy ulotki składane w różnych formatach i różnie falcowane. Proponujemy wydruk dwustronny lub jednostronny w pełnym kolorze. Stosujemy technikę offsetową przy większych nakładach oraz bardzo dobry druk cyfrowy przy mniejszych nakładach.
Ulotki składane drukujemy z plików przesłanych przez naszych Klientów. Format plików preferowany przez naszą drukarnię to PDF, przyjmujemy też pliki TIFF, EPS, PSD, AI lub JPG. Makiety plików dla poszczególnych programów graficznych znajdują się na każdej stronie dla danego produktu. W makietach jest zwymiarowany szablon danego produktu w którym można zaprojektować swoją grafikę. Dodatkowe informacje znajdują się w dziale: Jak przygotować plik do druku?

Masz pytania?  
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niestandardowego druku lub uszlachetnienia twojego produktu oraz jeżeli masz wątpliwości związane z przygotowaniem produktu do druku prosimy o kontakt mailowy kontakt@gutgraf.pl lub telefoniczny w dni robocze od 10.00 do 16.00 pod numerem
+48 89 523 81 01

Metody płatności

Dostawa

e-gutgraf (C) 2019

Realizacja: KEY2PRINT