Trwa wczytywanie produktów

Zamów produkt w ciągu : : , a Twoje zamówienie wyślemy

1

Parametry

Format
Papier
Zadruk
Długość boku
Ilość stron + okładka
Rodzaje szycia
Papier okładka
Zadruk okładki
Uszlachetnianie okładki
i
2

Wybierz nakład

Makiety

e_makieta_a4_pion.ai
e_makieta_a4_pion.pdf
e_makieta_a4_pion.psd
e_makieta_a4_pion.indd
i

Jak przygotować pliki?

3

Podsumowanie

Katalogi szyte

Cena netto:

Cena brutto:

Wysyłka:

GRATIS

OPIS PRODUKTU czyli jak drukujemy?

Katalogi szyte 
składają się z większej liczby stron, połączonych ze sobą za pomocą zszywek metalowych i czterech stron okładki, która jest wliczona w ilość stron. Ze względu na ograniczenia technologiczne przy procesie szycia, maksymalna liczba stron w produkcie wynosi 64. Broszury zszywane drukujemy w najpopularniejszych formatach, w pełnym kolorze dwustronnie, na papierze kredowym błyszczącym lub matowym o grubości od 115g do 150g i papierze offsetowym Preprint 90g. Okładkę wykonujemy na papierze kredowym błyszczącym lub matowym o gramaturze 170g lub 200g. Odpowiedni wolumen papieru zapewnia trwałość produktu. Wszystkie warianty okładki mogą być dodatkowo pokryte folią matową lub błyszczącą. Dla bardziej wymagających proponujemy pokrycie wybranych elementów lakierem miejscowym UV. Zastosowanie lakieru miejscowego UV podkreśli logo i dane firmy lub inne ważne detale. Uszlachetnienie stanowi nie tylko dodatkowe zabezpieczenie druku, ale i zwiększa atrakcyjność produktu.

Katalogi szyte drukujemy z plików przesłanych przez naszych Klientów. Format plików preferowany przez naszą drukarnię to PDF, przyjmujemy też pliki TIFF, EPS, PSD, AI lub JPG. Makiety plików dla poszczególnych programów graficznych znajdują się na każdej stronie dla danego produktu. W makietach jest zwymiarowany szablon danego produktu w którym można zaprojektować swoją grafikę. Dodatkowe informacje znajdują się w dziale: Jak przygotować plik do druku? 

Masz pytania?
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niestandardowego druku lub uszlachetnienia twojego produktu oraz jeżeli masz wątpliwości związane z przygotowaniem produktu do druku prosimy o kontakt mailowy kontakt@gutgraf.pl lub telefoniczny w dni robocze od 10.00 do 16.00 pod numerem
+48 89 523 81 01

Metody płatności

Dostawa

e-gutgraf (C) 2019

Realizacja: KEY2PRINT