Trwa wczytywanie produktów

Zamów produkt w ciągu : : , a Twoje zamówienie wyślemy

1

Parametry

Format
Papier
Zadruk
Ilość kart
Spód
Okładka
Papier okładka
Zadruk okładki
2

Wybierz nakład

Makiety

e_makieta_a4_pion.ai
e_makieta_a4_pion.pdf
e_makieta_a4_pion.psd
e_makieta_a4_pion.indd
i

Jak przygotować pliki?

3

Podsumowanie

Notesy firmowe

Cena netto:

Cena brutto:

Wysyłka:

GRATIS

OPIS PRODUKTU czyli jak drukujemy?

Notesy firmowe
 złożone są z identycznie zadrukowanych kartek, sklejonych ze sobą grzbietowo po krótkim lub po długim boku krawędzi bloku. Notesy firmowe drukujemy na papierze offsetowym, w formatach A6, A5 i A4. Oferujemy zadruk jednostronny w pełnym kolorze lub jednokolorowy. Wszystkie notesy firmowe możemy wykonać z okładką lub bez. Papier na okładkę to kreda błyszcząca lub matowa o grubości 200g. W zależności od potrzeb spód notesu podklejamy kartonem. Do wyboru proponujemy bloczki 50 i 100 kartkowe.

Notesy firmowe 
drukujemy z plików przesłanych przez naszych Klientów. Format plików preferowany przez naszą drukarnię to PDF, przyjmujemy też pliki TIFF, EPS, PSD, AI lub JPG. Makiety plików dla poszczególnych programów graficznych znajdują się na każdej stronie dla danego produktu. W makietach jest zwymiarowany szablon danego produktu w którym można zaprojektować swoją grafikę. Dodatkowe informacje znajdują się w dziale: Jak przygotować plik do druku?
  

Masz pytania?
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niestandardowego druku lub uszlachetnienia twojego produktu oraz jeżeli masz wątpliwości związane z przygotowaniem produktu do druku prosimy o kontakt mailowy kontakt@gutgraf.pl lub telefoniczny w dni robocze od 10.00 do 16.00 pod numerem
+48 89 523 81 01

 

Metody płatności

Dostawa

e-gutgraf (C) 2019

Realizacja: KEY2PRINT