Trwa wczytywanie produktów

Zamów produkt w ciągu : : , a Twoje zamówienie wyślemy

1

Parametry

Format
Papier
Zadruk
Foliowanie
Zakres foliowania
Lakier UV miejscowy
2

Wybierz nakład

Makiety

e_wykrojnik_etui na karte_105x75(105x150).ai
e_wykrojnik_etui na karte_105x75(105x150).pdf
e_wykrojnik_etui na karte_105x75(105x150).psd
e_wykrojnik_etui na karte_105x75(105x150).indd
i

Jak przygotować pliki?

3

Podsumowanie

Etui na kartę

Cena netto:

Cena brutto:

Wysyłka:

GRATIS

OPIS PRODUKTU czyli jak drukujemy?

Etui na kartę hotelową 
rozkładane z nacięciem lub w formie mini teczki wykonujemy na papierze kredowym błyszczącym lub matowym o odpowiedniej grubości. Odpowiedni wolumen papieru zapewnia sztywność produktu. Wszystkie warianty mogą być dodatkowo pokryte folią matową lub błyszczącą. Dla bardziej wymagających proponujemy pokrycie wybranych elementów lakierem miejscowym UV, tak by podkreślić logo, dane firmy lub inne detale. Uszlachetnienie stanowi nie tylko dodatkowe zabezpieczenie druku, ale i zwiększa atrakcyjność produktu. W naszej ofercie znajdują się dwa rodzaje etui na kartę hotelową. Rozłożone etui ma wymair 150x105 mm, a po złożeniu ma kieszonkowy rozmiar 105x75 mm.

Etui na kartę hotelową drukujemy z plików przesłanych przez naszych Klientów. Format plików preferowany przez naszą drukarnię to PDF, przyjmujemy też pliki TIFF, EPS, PSD, AI lub JPG. Makiety plików dla poszczególnych programów graficznych znajdują się na każdej stronie dla danego produktu. W makietach jest zwymiarowany szablon danego produktu w którym można zaprojektować swoją grafikę. Dodatkowe informacje znajdują się w dziale: Jak przygotować plik do druku?  

Masz pytania?
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niestandardowego druku lub uszlachetnienia twojego produktu oraz jeżeli masz wątpliwości związane z przygotowaniem produktu do druku prosimy o kontakt mailowy kontakt@gutgraf.pl lub telefoniczny w dni robocze od 10.00 do 16.00 pod numerem +48 89 523 81 01

Metody płatności

Dostawa

e-gutgraf (C) 2019

Realizacja: KEY2PRINT