Trwa wczytywanie produktów

Zamów produkt w ciągu : : , a Twoje zamówienie wyślemy

1

Parametry

Format
Papier
Zadruk
Długość boku
Ilość kart
Spód
2

Wybierz nakład

Makiety

e_makieta_plakatA2_pion.ai
e_makieta_plakatA2_pion.pdf
e_makieta_plakatA2_pion.psd
e_makieta_plakatA2_pion.indd
i

Jak przygotować pliki?

3

Podsumowanie

Podkłady na biurko

Cena netto:

Cena brutto:

Wysyłka:

GRATIS

OPIS PRODUKTU czyli jak drukujemy?

Podkłady na biurko 
drukujemy w technologii druku offsetowego na papierze o grubości 90g offset, w formatach od A3 do B2. Podkłady na biurko złożone są z identycznych jednostronnie zadrukowanych kart, sklejonych ze sobą wzdłuż grzbietu, bez okładki. Każdy blok może być podklejany kartonem. Nasi klienci mają do wyboru biuwary o ilości kart w bloku 26 i 52. 

Podkłady na biurko drukujemy z plików przesłanych przez naszych Klientów. Format plików preferowany przez naszą drukarnię to PDF, przyjmujemy też pliki TIFF, EPS, PSD, AI lub JPG. Makiety plików dla poszczególnych programów graficznych znajdują się na każdej stronie dla danego produktu. W makietach jest zwymiarowany szablon danego produktu w którym można zaprojektować swoją grafikę. Dodatkowe informacje znajdują się w dziale: Jak przygotować plik do druku?
 
Masz pytania?
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niestandardowego druku lub uszlachetnienia twojego produktu oraz jeżeli masz wątpliwości związane z przygotowaniem produktu do druku prosimy o kontakt mailowy kontakt@gutgraf.pl lub telefoniczny w dni robocze od 10.00 do 16.00 pod numerem
+48 89 523 81 01

Metody płatności

Dostawa

e-gutgraf (C) 2019

Realizacja: KEY2PRINT