Trwa wczytywanie produktów

Zamów produkt w ciągu : : , a Twoje zamówienie wyślemy

1

Parametry

Format
Papier
Zadruk
Kolor spirala / listwa
Ilość kart
Okładka
Papier okładka
Zadruk okładki
Uszlachetnianie okładki
i
2

Wybierz nakład

Makiety

e_makieta_a4_pion.ai
e_makieta_a4_pion.pdf
e_makieta_a4_pion.psd
e_makieta_a4_pion.indd
i

Jak przygotować pliki?

3

Podsumowanie

Notesy spiralowane

Cena netto:

Cena brutto:

Wysyłka:

GRATIS

OPIS PRODUKTU czyli jak drukujemy?

Notesy spiralowane
 złożone są z identycznie zadrukowanych kartek oraz dwóch kart okładki, spiralowanych grzbietowo po krótkim lub po długim boku krawędzi bloku. Notesy spiralowane drukujemy na papierze offsetowym, w formatach A6,A5 i A4. Oferujemy zadruk jednostronny w pełnym kolorze lub jednokolorowy. Notesy spiralowane wykonujemy z okładką lub bez. Papier na okładkę to kreda błyszcząca lub matowa o gramaturze 170g lub 200g. Okładka przednia jak i tylna może być dodatkowo pokryta folią matową lub błyszczącą. Dla bardziej wymagających proponujemy pokrycie wybranych elementów lakierem miejscowym UV. Uszlachetnienie okładki stanowi nie tylko dodatkowe zabezpieczenie druku, ale i zwiększa atrakcyjność produktu. Do wyboru proponujemy bloczki 25,50,100 kart. 

Notesy spiralowane drukujemy z plików przesłanych przez naszych Klientów. Format plików preferowany przez naszą drukarnię to PDF, przyjmujemy też pliki TIFF, EPS, PSD, AI lub JPG. Makiety plików dla poszczególnych programów graficznych znajdują się na każdej stronie dla danego produktu. W makietach jest zwymiarowany szablon danego produktu w którym można zaprojektować swoją grafikę. Dodatkowe informacje znajdują się w dziale: Jak przygotować plik do druku?

Masz pytania?
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niestandardowego druku lub uszlachetnienia twojego produktu oraz jeżeli masz wątpliwości związane z przygotowaniem produktu do druku prosimy o kontakt mailowy kontakt@gutgraf.pl lub telefoniczny w dni robocze od 10.00 do 16.00 pod numerem
+48 89 523 81 01

Metody płatności

Dostawa

e-gutgraf (C) 2019

Realizacja: KEY2PRINT