Trwa wczytywanie produktów

Zamów produkt w ciągu : : , a Twoje zamówienie wyślemy

1

Parametry

Format
Papier
Zadruk
2

Wybierz nakład

Makiety

e_makieta_PlakatA3_pion.ai
e_makieta_PlakatA3_pion.pdf
e_makieta_PlakatA3_pion.psd
e_makieta_PlakatA3_pion.indd
i

Jak przygotować pliki?

3

Podsumowanie

Podkładki na stół

Cena netto:

Cena brutto:

Wysyłka:

GRATIS
OPIS PRODUKTU czyli jak drukujemy?

Podkładki na stół
 drukujemy na papierze kredowym błyszczącym lub matowym oraz papierze offsetowym. Oferujemy podkładki w formatach A3 lub SRA3. Proponujemy zadruk jednostronny lub dwustronny w pełnym kolorze. Stosujemy technikę offsetową przy większych nakładach oraz bardzo dobry druk cyfrowy przy mniejszych nakładach.

Podkładki na stół drukujemy z plików przesłanych przez naszych Klientów. Format plików preferowany przez naszą drukarnię to PDF, przyjmujemy też pliki TIFF, EPS, PSD, AI lub JPG. Makiety plików dla poszczególnych programów graficznych znajdują się na każdej stronie dla danego produktu. W makietach jest zwymiarowany szablon danego produktu w którym można zaprojektować swoją grafikę. Dodatkowe informacje znajdują się w dziale: Jak przygotować plik do druku? 
 
Masz pytania?
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niestandardowego druku lub uszlachetnienia twojego produktu oraz jeżeli masz wątpliwości związane z przygotowaniem produktu do druku prosimy o kontakt mailowy kontakt@gutgraf.pl lub telefoniczny w dni robocze od 10.00 do 16.00 pod numerem +48 89 523 81 01

Metody płatności

Dostawa

e-gutgraf (C) 2019

Realizacja: KEY2PRINT