Trwa wczytywanie produktów

Zamów produkt w ciągu : : , a Twoje zamówienie wyślemy

1

Parametry

Format
Papier
Zadruk
2

Wybierz nakład

Makiety

e_makieta_a4_pion.ai
e_makieta_a4_pion.pdf
e_makieta_a4_pion.psd
e_makieta_a4_pion.indd
i

Jak przygotować pliki?

3

Podsumowanie

Ulotki

Cena netto:

Cena brutto:

Wysyłka:

GRATIS

OPIS PRODUKTU czyli jak drukujemy?

Ulotki proste
 oferujemy w popularnych formatach. Zadruk odbywa się na papierze kredowym matowym lub błyszczący, o grubości od 130g do 200g. Ulotki drukujemy jednostronnie lub dwustronnie w pełnym kolorze. Stosujemy wysokiej jakości druk offsetowy, a w przypadku mniejszych nakładów stosujemy druk cyfrowy, który przyspiesza czas realizacji zlecenia.

Ulotki proste 
drukujemy z plików przesłanych przez naszych Klientów. Format plików preferowany przez naszą drukarnię to PDF, przyjmujemy też pliki TIFF, EPS, PSD, AI lub JPG. Makiety plików dla poszczególnych programów graficznych znajdują się na każdej stronie dla danego produktu. W makietach jest zwymiarowany szablon danego produktu w którym można zaprojektować swoją grafikę. Dodatkowe informacje znajdują się w dziale:  Jak przygotować plik do druku?

Masz pytania?
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niestandardowego druku lub uszlachetnienia twojego produktu oraz jeżeli masz wątpliwości związane z przygotowaniem produktu do druku prosimy o kontakt mailowy kontakt@gutgraf.pl lub telefoniczny w dni robocze od 10.00 do 16.00 pod numerem
+48 89 523 81 01

Metody płatności

Dostawa

e-gutgraf (C) 2019

Realizacja: KEY2PRINT