Trwa wczytywanie produktów

Zamów produkt w ciągu : : , a Twoje zamówienie wyślemy

1

Parametry

Format
Papier
Zadruk
2

Wybierz nakład

Makiety

e_makieta_plakatA2_pion.ai
e_makieta_plakatA2_pion.pdf
e_makieta_plakatA2_pion.psd
e_makieta_plakatA2_pion.indd
i

Jak przygotować pliki?

3

Podsumowanie

Plakaty

Cena netto:

Cena brutto:

Wysyłka:

GRATIS
OPIS PRODUKTU czyli jak drukujemy?

Plakaty 
w naszej drukarni oferujemy w popularnych formatach, od A3 do B2. Zadruk odbywa się na papierze kredowym matowym lub błyszczącym, o grubości od 130g do 200g. Plakaty drukujemy jednostronnie w pełnym kolorze. Stosujemy wysokiej jakości druk offsetowy polecany przy dużych nakładach i w formatach B2 czy B3. W przypadku mniejszych nakładów i formatów proponujemy druk cyfrowy plakatów, który przyspiesza czas realizacji zlecenia. Obie metody oferują jakość i dobre odwzorowanie kolorów.

Plakaty drukujemy z plików przesłanych przez naszych Klientów. Format plików preferowany przez naszą drukarnię to PDF, przyjmujemy też pliki TIFF, EPS, PSD, AI lub JPG. Makiety plików dla poszczególnych programów graficznych znajdują się na każdej stronie dla danego produktu. W makietach jest zwymiarowany szablon danego produktu w którym można zaprojektować swoją grafikę. Dodatkowe informacje znajdują się w dziale: Jak przygotować plik do druku?
 
Masz pytania?
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niestandardowego druku lub uszlachetnienia twojego produktu oraz jeżeli masz wątpliwości związane z przygotowaniem produktu do druku prosimy o kontakt mailowy kontakt@gutgraf.pl lub telefoniczny w dni robocze od 10.00 do 16.00 pod numerem
+48 89 523 81 01

Metody płatności

Dostawa

e-gutgraf (C) 2019

Realizacja: KEY2PRINT