Trwa wczytywanie produktów

Zamów produkt w ciągu : : , a Twoje zamówienie wyślemy

1

Parametry

Format
Papier
Zadruk
Foliowanie
Zakres foliowania
Ilość stron + okładka
Oprawa
Papier okładka
Zadruk okładki
Uszlachetnianie okładki
i
2

Wybierz nakład

Makiety

e_makieta_a4_pion.ai
e_makieta_a4_pion.pdf
e_makieta_a4_pion.psd
e_makieta_a4_pion.indd
i

Jak przygotować pliki?

3

Podsumowanie

Menu zszywane hotelowe

Cena netto:

Cena brutto:

Wysyłka:

GRATIS

OPIS PRODUKTU czyli jak drukujemy?

Menu zszywane 
składa się z większej liczby stron, połączonych ze sobą za pomocą zszywek metalowych, polecamy menu z liczbą stron 8, 12 i 16. Należy pamiętać, iż 4 strony menu to okładka wliczona w całościową ilość stron. Menu zszywane drukujemy w pełnym kolorze dwustronnie, na papierze kredowym błyszczącym lub matowym o grubości od 130g i 170g środek i okładka 170g lub 200g. Odpowiedni wolumen papieru zapewnia sztywność i trwałość produktu. Wszystkie warianty mogą być dodatkowo pokryte folią matową lub błyszczącą. Dla bardziej wymagających proponujemy pokrycie wybranych elementów lakierem miejscowym UV. Zastosowanie lakieru miejscowego UV podkreśli logo i dane firmy bądź inne ważne detale. Uszlachetnienie stanowi nie tylko dodatkowe zabezpieczenie druku, ale i zwiększa atrakcyjność produktu.

Menu zszywane drukujemy z plików przesłanych przez naszych Klientów. Format plików preferowany przez naszą drukarnię to PDF, przyjmujemy też pliki TIFF, EPS, PSD, AI lub JPG. Makiety plików dla poszczególnych programów graficznych znajdują się na każdej stronie dla danego produktu. W makietach jest zwymiarowany szablon danego produktu, w którym można zaprojektować swoją grafikę. Dodatkowe informacje znajdują się w dziale: Jak przygotować plik do druku?  
 
Masz pytania?
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niestandardowego druku lub uszlachetnienia twojego produktu oraz jeżeli masz wątpliwości związane z przygotowaniem produktu do druku prosimy o kontakt mailowy kontakt@gutgraf.pl lub telefoniczny +48 89 523 81 01 w dni robocze od 10.00 do 16.00

Metody płatności

Dostawa

e-gutgraf (C) 2019

Realizacja: KEY2PRINT