Trwa wczytywanie produktów

Zamów produkt w ciągu : : , a Twoje zamówienie wyślemy

1

Parametry

Format
Papier
Zadruk
2

Wybierz nakład

Makiety

e_makieta_składana_85x55_poziom.ai
e_makieta_składana_85x55_poziom.pdf
e_makieta_składana_85x55_poziom.psd
e_makieta_składana_85x55_poziom.indd
i

Jak przygotować pliki?

3

Podsumowanie

Daszki na stół

Cena netto:

Cena brutto:

Wysyłka:

GRATIS
OPIS PRODUKTU czyli jak drukujemy?

Daszki na stół
 inaczej daszki konferencyjne po złożeniu są formatu 90x50 mm oraz 85x55 mm. Daszki na stół drukujemy w pełnym kolorze, należy jednak pamiętać, iż zadruk jest jednostronny. Druk daszków na stół na kredzie matowej lub błyszczącej o odpowiedniej gramaturze sprawi, iż produkt będzie spełniał praktyczną i informacyjną funkcje. Do ich druku stosujemy technikę cyfrową, która sprawdza się zwłaszcza przy niskich nakładach i szybkich terminach realizacji.

Daszki na stół drukujemy z plików przesłanych przez naszych Klientów. Format plików preferowany przez naszą drukarnię to PDF, przyjmujemy też pliki TIFF, EPS, PSD, AI lub JPG. Makiety plików dla poszczególnych programów graficznych znajdują się na każdej stronie dla danego produktu. W makietach jest zwymiarowany szablon danego produktu w którym można zaprojektować swoją grafikę. Dodatkowe informacje znajdują się w dziale: Jak przygotować plik do druku? 

Masz pytania?
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niestandardowego druku lub uszlachetnienia twojego produktu oraz jeżeli masz wątpliwości związane z przygotowaniem produktu do druku prosimy o kontakt mailowy kontakt@gutgraf.pl lub telefoniczny w dni robocze od 10.00 do 16.00 pod numerem +48 89 523 81 01

Metody płatności

Dostawa

e-gutgraf (C) 2019

Realizacja: KEY2PRINT