Trwa wczytywanie produktów

Zamów produkt w ciągu : : , a Twoje zamówienie wyślemy

1

Parametry

Format
Papier
Zadruk
Foliowanie
Zakres foliowania
Lakier UV miejscowy
2

Wybierz nakład

Makiety

e_makieta_2xdl_pion.ai
e_makieta_2xdl_pion.pdf
e_makieta_2xdl_pion.psd
e_makieta_2xdl_pion.indd
i

Jak przygotować pliki?

3

Podsumowanie

Ulotki składane Lux

Cena netto:

Cena brutto:

Wysyłka:

GRATIS

OPIS PRODUKTU ULOTKI czyli jak drukujemy?

Ulotki składane Lux 
oferujemy w wielu formatach do wyboru. Zadruk ulotek realizujemy na papierze kredowym matowym lub błyszczącym, o grubości od 170g do 250g. Proponujemy wykonanie ulotek z folią matową i lakierem miejscowym UV. Taka forma uszlachetnienia znakomicie podkreśli logo firmy lub inne detale. Dbamy o każdy szczegół przy produkcji. Dla zachowania najwyższej jakości druku i wykończenia ulotki składane Lux są bigowane w miejscu ich złożenia. Wszystkie dostępne opcje wyboru drukujemy w pełnym kolorze dwustronnie lub jednostronnie.

Ulotki składane Lux drukujemy z plików przesłanych przez naszych Klientów. Format plików preferowany przez naszą drukarnię to PDF, przyjmujemy też pliki TIFF, EPS, PSD, AI lub JPG. Makiety plików dla poszczególnych programów graficznych znajdują się na każdej stronie dla danego produktu. W makietach jest zwymiarowany szablon danego produktu w którym można zaprojektować swoją grafikę. Dodatkowe informacje znajdują się w dziale: Jak przygotować plik do druku?  

Masz pytania?
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niestandardowego druku lub uszlachetnienia twojego produktu oraz jeżeli masz wątpliwości związane z przygotowaniem produktu do druku prosimy o kontakt mailowy kontakt@gutgraf.pl lub telefoniczny w dni robocze od 10.00 do 16.00 pod numerem
+48 89 523 81 01

Metody płatności

Dostawa

e-gutgraf (C) 2019

Realizacja: KEY2PRINT